top of page

Depilacja woskiem jest jedną  z najskuteczniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia. Posiadam w swojej ofercie woski kremowe o lekkiej konsystencji i woski twarde. Indywidualnie dobieram odpowiedni rodzaj wosku do ciała, twarzy i do skór wrażliwych.

Zabiegi uzupełniające

Depilacja woskiem

Henna jest zabiegiem polegającym na farbowaniu włosów brwi i rzęs, naturalnie podkreśla oprawę oka.

Henna

Aparat do przekłuwania uszu firmy Studex jest  w 100% higieniczny cichy, sterylny i bezbolesny. Wszystkie kolczyki są sterylnie zapakowane, bezniklowe wraz z jednorazowymi nakładkami na pistolet. Kolczyki są pakowanie pojedynczo, oznacza to ze kolczyk i zapinka jest umieszczony w specjalnym automacie, który montuje się do pistoletu prosto z opakowania, wiec nie mam potrzeby dotykania palcami

Przekłuwanie uszu

Parafina ma bardzo dobry wpływ na skórę dłoni i stóp, zwłaszcza w okresie jesienno zimowym, wtedy  skóra  wymaga intensywnego nawilżenia. Zabiegi z parafiny pomagają  utrzymać skórę  w idealnym stanie. Parafina w swoim składzie  zawiera wiele składników  odżywczych i  witamin. Można ją  stosować bez dodatkowych kremów na skórę, jeżeli jednak skóra nie jest w dobrym stanie należy uprzednio zastosować krem lub maskę a następnie  nałożyć  parafinę. Ten zabieg czyni  cuda - znikają drobne zmarszczki, a przebarwienia ulegają rozjaśnieniu, skóra staje się  idealnie nawilżona i gładka w dotyku.

Parafina

bottom of page