top of page

Zabiegi

Zabieg ten jest nowoczesną metodą oczyszczania skóry, która poza dogłębnym oczyszczeniem, zapewnia także efekt odżywienia i odmłodzenia. Oczyszczanie wodorowe jest zabiegiem przeznaczonym do bezinwazyjnej i kompleksowej pielęgnacji skóry. Polega na usuwaniu martwych komórek naskórka oraz zanieczyszczeń z równoczesnym wtłaczaniem w skórę składników aktywnych o działaniu nawilżającym, nawadniającym i odżywczym. Terapia ma działanie łagodzące, odświeżające, nie prowadzi do podrażnień, a jej efekty są widoczne natychmiast. Zabieg podstawowy wykonujemy w celu nawilżenia i oczyszczenia skóry.
Kobido to niepowtarzalna forma sztuki masażu, która oznacza "Starożytną drogę do Piękna" .
To rytuał, podlegający  ściśle określonym regułom,  bazujący na tradycji medycyny chińskiej znanym jako "anma" ( w dosłownym tłumaczeniu naciskanie i pocieranie). Importowany do Japonii około XIV wieku
naszej ery.
MALU WILZ Beauté jest ekskluzywną niemiecką marką specjalizującą się w produktach do pielęgnacji twarzy. Malu Wilz słynie także z wysokiej jakości produktów do makijażu, przeznaczonych  dla profesjonalistów, jak również dla klientów detalicznych.

Medbeauty ©. Misją firmy jest przede wszystkim produkcja wysoko jakościowych i bezpiecznych preparatów do pielęgnacji twarzy i ciała  z wykorzystaniem najnowszej wiedzy kosmetologicznej.

Wszystkie preparaty tworzone są w oparciu o najnowszą wiedzę kosmetologiczną w dziedzinie biotechnologii i medycyny. Do produkcji preparatów używa się sprawdzonych naukowo składników, które są dokładnie analizowane pod kątem skuteczności. Receptury preparatów przygotowywane są we współpracy z wybitnym gronem lekarzy dermatologów oraz kosmetologów

Forlle'd piękno dzięki nauce. Stworzona w Japonii marka luksusowych kosmeceutyków Forlle’d oferuje preparaty o działaniu przeciwstarzeniowym oraz odbudowującym strukturę skóry. Laboratorium Forlle’d implementuje najnowsze odkrycia naukowe oraz rozwiązanie uhonorowane Nagrodą Nobla w 2002 roku, zapobiegając starzeniu chronologicznemu oraz fotostarzeniu skóry. Technologia high - tech oraz wyjątkowa, niskocząsteczkowa formuła preparatów zapewniają widoczne rezultaty odmładzające, poparte badaniami efektywności.

Twarz to zwierciadło duszy. Aby wciąż wyrażała naszą radość życia, witalność i zdrowie należy jej się szczególna troska. Przygotowałam serię zabiegów na twarz , które pielęgnują skórę adekwatnie do jej indywidualnych potrzeb.

 

 

W dzisiejszych czasach makijaż odgrywa dużą rolę w życiu kobiet, wpływa na samopoczucie i poziom zadowolenia. Daje poczucie odgrodzenia się od świata, a jednocześnie przynależność do niego. Kobieta, która się maluje ukrywa swoje wady podkreślając zalety. Już w Starożytnym Egipcie podkreślano urodę makijażem. Był on oznaką statusu. Make-up daje komfort, dyskredytuje poczucie, iż coś jest nie tak...
W dzisiejszym świecie dużą rolę przywiązuje się do wyglądu zewnętrznego. Małe dziewczynki podpatrując swoje matki od najmłodszych lat uczą się, czym jest piękno... Najbardziej pxodkreślane są oczy, dzięki umiejętnie poprowadzonym kolorom możemy zatuszować zmęczenie, ukryć niedoskonałości, dodać blasku spojrzeniu.

Ciało, w zależności od naszego trybu życia i sposobu odżywiania, potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Coraz więcej osób boryka się z takimi przypadłościami jak cellulit, rozstępy, utrata jędrności skóry. Pobudzenie tkanek, usuwanie toksyn, absorpcja odpowiednich składników przez skórę to niektóre z wielu celów, jakie obiera sobie nowoczesna kosmetologia. Stworzyłam zatem ofertę zabiegów na ciało dostosowaną do Państwa indywidualnych wymagań

bottom of page