top of page

O mnie

DOTYK TO NAJLEPSZE NARZĘDZIE, KTÓRYM ZDOBYWAM ZAUFANIE DRUGIEJ OSOBY.

 

Po wielu latach doświadczeń wykonując swój zawód

z wielką pasją pracując na najwyższej klasy  światowych kosmetykach  takich jak Christian Dior, Clarinse,  Darphin, Decleor, Comfort Zone,  Carita, Orlane, Phytomer, Guerlain, postanowiłam stworzyć wyjątkowe miejsce  w bardzo klimatycznej, pełnej uroku zabytkowej kamienicy w  centrum Warszawy. Chociaż jest to centrum miasta, panujący tu spokój i elegancja sprawia, że szybko można o tym zapomnieć. Swój gabinet prowadzę w bardzo profesjonalnej, luksusowej holistycznej i mocno zindywidualizowanej odsłonie.

Mój gabinet jest  gwarancją najnowocześniejszych światowych zabiegów odmładzających i odchudzających.  W swojej ofercie proponuję  autorskie rytuały oraz Kosmetologię Hi-Tech, Kosmetykę & SPA. 

Dobro Klienta jest  dla mnie najważniejsze, tą ideą kieruję się na co dzień w swojej pracy dlatego konsekwentnie pogłębiam swoją wiedzę i doświadczenie   w profesjonalnych centrach szkoleniowych pod okiem światowych ekspertów. Regularnie uaktualniam techniki pracy dzięki uczestnictwu w kongresach beauty & spa. Dzięki temu mogę  zaproponować swoim klientom szeroki i ciągle poszerzający się wachlarz zabiegów.

Zadowolenie klienta i uśmiech na jego twarzy jest

dla mnie największym wyrazem uznania. 

Mimo zmieniających  się w kosmetologii trendom 

 jestem zwolenniczką holistycznego podejścia

anti-aging swoimi zabiegami spowalniam czas i tak dobieram  zabiegi do odpowiedniego cyklu życiowego klientki, aby stała się świadoma swojego piękna

z każdym wieku.

Małgorzata

Smardzewska-Słowik

Kosmetyczka dyplomowana

bottom of page