top of page

Makijaż

Makijaż dzienny powinien być umiarkowany i przede wszystkim dostosowany do okoliczności.  Dobór kolorów i tonacji jest sprawą indywidualną. Latem można troszkę zaszaleć i zastosować odważniejsze kolory. Jednak zawsze metoda jego wykonania pozostaje ta sama. Oczywiście w zależności od pory roku nasza cera potrzebuje innej pielegnacji, co wiąże się z doborem odpowiedniego podkładu.

Makijaż dzienny

Skoro zdecydowałaś się powiedzieć sakramentalne “Tak” na pewno chcesz w tym momencie wyglądać olśniewająco. W dniu pełnym wrażeń i emocji makijaż musi być wykonany wyjątkowo starannie z użyciem specjalnych baz pod podkład. Zazwyczaj nie stosuje się ostrych i śmiałych kolorów. Należy pamiętać, iż kamera czy aparat fotograficzny odejmują intensywność makijażu, dlatego podkłady, pudry lub cienie nakładane są w wiekszych ilościach niż w przypadku makijażu dziennegoW przypadku rzęs krótkich lub cieńkich przyklejenie kilku kępek jest rewelacyjnym sposobem na zalotne i romantyczne spojrzenie.

Makijaż ślubny

W przypadku tego make-up`u można popisać się pomysłowością i prawie wszystko jest dozwolone. Najbardziej kuszące są oczy wykonane w stylu “smokey eyes”. Gama kolorów cieni do powiek równiez jest szeroka. Gdy czeka nas długa noc warto użyć odpowiednich baz na powieki, by zapenić trwałość cieni. Dzięki nim makijaż nie spływa, nie rozmazuje się i nie waży na powiece. Pamiętajmy zarówno o tak zwanej równowadze na twarzy. Jeżeli skupiamy sie na mocno podkreślonych oczach, usta powinny być pomalowane jasną pomadką. Gdy zaś oczy są subtelnie zaakcentowane, uwagę kierujemy na ciemniej wyeksponowane usta.

Makijaż wieczorowy

bottom of page