top of page

Zabiegi na twarz

Mechaniczne oczyszczanie skóry twarzy, to podstawowy zabieg, który poprawi stan Twojej skóry. Oczyszczanie jest również wstępem do dalszej pracy - każda kuracja w gabinecie kosmetycznym musi być poprzedzona tym zabiegiem. Dokładne oczyszczanie i usunięcie zrogowaciałego naskórka jest dobrodziejstwem dla każdej cery niezależnie od jej rodzaju i wieku. W miarę upływu lat, cykl odnowy naskórka zostaje znacznie przedłużony, powodując pogorszenie funkcjonowania i wyglądu skóry. Wskutek zalegania coraz grubszej warstwy martwych komórek, Twoja skóra nie może prawidłowo oddychać, staje się sucha i szara, tworzą się zaskórniki. Zabieg oczyszczania składa się z następujących etapów: demakijaż + peeling + wapozon + darnsonwal + maska ściągająca. Preparaty wykorzystywane przy oczyszczaniu dobierane są stosownie do Twojej cery.

Zabieg oczyszczający

Intensywna pielęgnacja w połączeniu z korzystnym relaksującym doświadczeniem kosmetycznym.

W widoczny sposób skóra na twarzy, szyi i dekolcie zostaje pobudzona do regeneracji, kontur twarzy staje się bardziej wyrazisty. Podczas tego zabiegu pielęgnacją objęte są  również dłonie( peeling, masaż i parafina)

Zabieg luksusowy

Zabieg kompletny

Zabieg działa uelastyczniająco, dynamizująco i ujędrniająco na skórę. Podczas zabiegu wykonywany jest masaż  twarzy, szyi i dekoltu. Za pomocą ultradzwięków w skórę wtłaczana jest ampułka wybrana zgodnie z potrzebą skóry.

Zabieg rozświetlająco - odmładzający przywraca naturalną promienność i jasność skórze. Pomaga zmniejszyć przebarwienia, wygładza drobne zmarszczki, działa silnie nawilżająco. Przeznaczony jest dla pań po 30 roku życia.

Zabieg rozświetlający

Wraz z wiekiem w skórze dochodzi do spadku produkcji naturalnego czynnika nawilżającego NMF, spowolniona jest produkcja włókien kolagenu i elastyny, Zabieg ten jest dedykowany dla  pań ze skórą  dojrzałą ze zmarszczkami, wymagających ujędrnienia i odżywienia.

Zabieg przeciwzmarszczkowy

Zabiegi pod oczy

Zabieg z płatem kolagenowym  wokół oczu
Na  zabieg ten składa się demakijaż , peeling , wprowadzenie ampułki i masaż okolicy oczu.
Płat kolagenowy jaki zostaje użyty podczas zabiegu  daje natychmiastową poprawę wyglądu skóry, zmarszczki ulegają wygładzeniu, a skóra wokół oczu jest napięta i promienna. Szczególnie polecany dla osób z problemami typu: opadająca powieka i zmarszczki.Zabieg pod oczy naprawczy

Jest to zabieg intensywnie nawilżający, który niweluje drobne zmarszczki wokół oczu, w widoczny sposób rozjaśnia cienie pod oczami. Dedykowany jest dla każdej pani/pana, którzy potrzebują szybkiego poprawienia stanu skory wokół oczu. W skład zabiegu wchodzi demakijaż, peeling, masaż i płatki pod oczy

Zabieg (40% kwas migdałowy) łączy delikatną, niepodrażniającą eksfoliację z pobudzeniem długofalowych procesów rewitalizujących, restrukturyzujących i odmładzających skórę. Substancje aktywne kosmetyków wykorzystywanych w zabiegu delikatnie pilingując skórę wyrównują koloryt, wygładzają strukturę i spłycają zmarszczki. Zabieg polecany jest jako biolifting pobudzający dotlenienie i napięcie cery dojrzałej z utratą elastyczności. Efekty w postaci poprawy wyglądu i rozjaśnienia cery widoczne są już w kilka godzin po wykonaniu zabiegu.

Zabieg kwasami owocowymi

Tsubo = punkt akupresury
K i= energia która płynie przez meridiany
Tsuboki = ucisk tsubo w celu usprawnienia przepływu energii Ki przez meridiany.

Tsuboki to wyjątkowy, poprawiający wygląd i doskonale relaksujący masaż punktów młodości - specyficznych miejsc w obrębie głowy, szyi i karku, których uciskanie poprawia stan energetyczny organizmu, stymuluje i odmładza wygląd. Daje efekt dobrego samopoczucia zarówno w aspekcie urody zewnętrznej jak i wewnętrznej harmonii.
Poprzez działanie na wielu poziomach i wykorzystanie wyrafinowanych technik, TSUBOKI gwarantuje unikatową skuteczność widoczną już po pierwszym zabiegu:
– widoczny efekt liftingu,
 stymulację funkcji komórek i odmłodzenie wyglądu,
 efekt wygładzenia i zapobiegania powstawaniu zmarszczek,
 uczucie wyjątkowego relaksu, odprężenia i wprowadzenia w stan dobrego samopoczucia.
 przyspiesza usuwanie produktów przemiany materii,
 zwiększa aktywność naczyniową,
 pomaga w naturalnym procesie złuszczania naskórka

Masaż Tsuboki

Refleksologia twarzy to nauka o punktach i strefach odruchowych (receptory) na twarzy i ich powiązaniach energetyczno-nerwowych z narządami i układami organizmu człowieka. Podczas zabiegów zachodzą procesy neurologiczne i chemiczne. Jest ona terapią holistyczną. Traktuje człowieka jako niepodzielną całość, obejmującą ciało, umysł i ducha. Refleksolog nie skupia się na narządzie, czy układzie, z którym mamy problem. Zajmuje się całym organizmem.

Musimy pamiętać, że refleksolog nie "leczy". To organizm, wykorzystując cały swój potencjał, leczy się sam. Terapeuta pomaga mu uaktywnić wszystkie jego moce.

Usuwa zastoje i blokady. Dzięki temu następuje sprawniejszy przepływ energii, krwi i limfy. Organizm zaczyna prawidłowo funkcjonować, dlatego skuteczniej eliminuje napięcia nerwowe i mięśniowe. Następuje lepsze odżywienie, dotlenienie oraz odtrucie całego organizmu.

System nerwowy czy hormonalny prawidłowo funkcjonuje, organizm łatwiej zwalcza istniejące choroby. W związku z tym, funkcjonujemy sprawniej, efektywniej, zdrowiej oraz długo w dobrej i młodzieńczej kondycji.

Wszystkie procesy, zachodzące w organizmie pod wpływem Refleksologii, mogą się odbywać dzięki połączeniom układu nerwowego z zewnętrznymi częściami ciała jak i z jego wewnętrznymi organami oraz dzięki powięzi, a także energii płynącej w meridianach.

Refleksologia twarzy i głowy

bottom of page